چگونه فتوشاپ را همیشه آپدیت نگه داریم؟

فتوشاپ در هر آپدیت آپشن های زیادی به خود می افزاید!

آپدیت فتوشاپ یکی از ملزومات استفاده از آن است. چرا که هر فردی که از این نرم افزار استفاده می کند، کم و بیش با اخطار ها و باگ های غیر قابل حل آن مواجه شده است. در این آموزش با پردیس گراف همراه باشید تا این تکنیک خوب را برای همیشه یاد بگیرید.

آپدیت فتوشاپ خوب است یا بد؟

برای بعضی از آن ها که با این نرم افزار ادوب و نسخه قدیمی تر آن کار می کنند، آپدیت کردن این نرم افزار کاری بیهوده بنظر می آید! چرا که با در دست داشتن نسخه قدیمی تر فتوشاپ نیز کار خود را به اصطلاح راه می اندازند! اما در حالت کلی این فرضیه کمی اشتباه است.

شرکت Adobe با فناوری روز خود در زمینه آپدیت های نرم افزاری، کار خود را به گونه ای بسیار مطابق با میل مشتریان همسو کرده است. پس نیاز به آپدیت این نرم افزار در هر سیستمی دیده می شود.

چگونه فتوشاپ خود را آپدیت کنیم؟

برای این کار کافی است در نرم افزار Adobe Creative Cloud اکانت شخصی خود را بسازید. سپس مراحل زیر را برای بروزرسانی فتوشاپ انجام دهید:

  1. چک کردن آپدیت این نرم افزار
  2. فعال کردن آپدیت آن و منتظر ماندن برای اتمام
  3. باز کردن نرم افزار و چک کردن نسخه آن از طریق منوی About

حالا چه کنیم که همیشه فتوشاپ خود را آپدیت نگه داریم!؟

برای این کار کافی است در بخش تنظیمات نرم افزار Adobe Creative Cloud ، گزینه آپدیت خودکار را فعال کنیم. پس از آن هم در بخش زیرین آن فتوشاپ را چک کنیم تا بروزرسانی خودکار برای آن هم فعال شده باشد. به همین سادگی!

سخن آخر این آموزش فتوشاپ:

در این آموزش پردیس گراف به شما تکنیک همیشه آپدیت نگه داشتن این نرم افزار را آموخت. در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشکل می توانید در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید