دانلود آموزش روتوش دندان و چشم در فتوشاپ

اگر می خواهید دندان های سفید و چشمانی براق داشته باشید، این آموزش مخصوص شما است!

روتوش دندان و چشم را می توان با ابزار های گوناگونی انجام داد. در فتوشاپ می توانید با استفاده از این عمل، به زیباسازی تصاویر خود کمک شایانی بکنید. در این آموزش ویدئویی، ما قصد داریم به شما نحوه انجام این کار را آموزش دهیم. در ضمن می توانید با استفاده از این تکنیک، روتوش اجزای دیگر سوژه را نیز انجام دهید. پس به هیچ عنوان این آموزش ویدئویی پردیس گراف را از دست ندهید!

روتوش با استفاده از چه ابزاری است؟

ما برای روتوش ابتدا باید بخشی از تصویر را به دلخواه انتخاب کنیم. این انتخاب می تواند با ابزار های مختلفی صورت گیرد. اما ما برای این کار از ابزار Lasso tool استفاده می کنیم. می دانیم که کار این ابزار، انتخاب دستی بخشی از تصویر بصورت دلخواه است. پس کار با آن نیز با احتیاط انجام خواهد شد.

مراحل روتوش دندان و چشم چیست؟

مراحل بعدی روتوش را به ترتیب زیر طی می کنیم:

  1. پس از انتخاب بخش مورد نظر، روی ساخت لایه جدید کلیک می کنیم.
  2. ناحیه مورد نظر را در آن لایه با کلید های ترکیبی Ctrl + V پیست می کنیم.
  3. پس از آن هم روی Hue/Saturation کلیک می کنیم.

نوبت به تنظیمات مختلف این بخش می رسد.

بصورت شما برای سفید کردن دندان و یا سفیدی چشم، می بایست Saturation را به مقدار زیادی کاهش دهید. سپس مقدار Brightness را تا رسیدن به نتیجه دلخواه، بالا ببرید. پس از این کار مشاهده می کنید که رنگ مورد نظر برای شما ساخته شده است.

دانلود آموزش ویدئویی روتوش دندان و چشم:

برای مشاهده فیلم آموزشی این تکنیک در فتوشاپ، می توانید ویدئوی زیر را از پردیس گراف دانلود کنید. در ضمن یادتان نرود که سوالات خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
جعبه دانلود

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید