وارد کردن تصاویر به فتوشاپ – راهنمای کامل

وارد کردن تصاویر به فتوشاپ – راهنمای کامل

با فصل ۲ مجموعه آموزش های فتوشاپ، روش های متنوع برای وارد کردن تصاویر به فتوشاپ بیاموزید! شامل نحوه باز کردن تصاویر از Lightroom ،Camera Raw ،Adobe Bridge و موارد دیگر را خواهید آموخت.

قبل از اینکه بتوانیم کاری با عکس های خود انجام دهیم، ابتدا باید آنها را وارد فتوشاپ کنیم. ممکن است وارد کردن تصاویر به فتوشاپ به نظر نرسد که به آموزش نیاز ندارند. اما فتوشاپ یک برنامه معمولی نیست. و مانند تقریباً همه کارهایی که در فتوشاپ انجام می دهیم، بیش از یک راه برای باز کردن تصویر وجود دارد.

در این فصل، ما در درس ۱ با یادگیری نحوه تنظیم فتوشاپ به عنوان ویرایشگر تصویر پیش فرض خود در ویندوز ۱۰ شروع می کنیم. و در درس ۲، می آموزیم که چگونه فتوشاپ را به عنوان ویرایشگر تصویر پیش فرض خود در Mac OS X تنظیم کنیم. درس ۳ نحوه ایجاد اسناد جدید فتوشاپ را از ابتدا به شما نشان می دهد، و در درس ۴، شما یاد خواهید گرفت که چگونه تصاویر موجود را در فتوشاپ باز کنید!

درس ۵ همه چیز در مورد Adobe Bridge ، مرورگر فایل موجود در فتوشاپ است و اینکه چرا روش بهتری برای انتخاب و باز کردن تصاویر شما است. تنها مشکل Bridge این است که گاهی اوقات می تواند فایلی را در یک برنامه اشتباه باز کند. ما این مسئله را در درس ۶ با یادگیری نحوه راه اندازی نوع فایل در Bridge برطرف می کنیم!

در درس ۷، شما می آموزید که چگونه تصاویر را مستقیماً در Camera Raw، با افزونه قدرتمند ویرایش تصویر فتوشاپ باز کنید. و اگر کاربر Adobe Lightroom هستید،  یاد می گیرید که چگونه تصاویر خود را برای ویرایش بیشتر از Lightroom به Photoshop منتقل کنید. درس ۸ نحوه انتقال پرونده های خام از Lightroom به Photoshop را پوشش می دهد، در حالی که درس ۹ نحوه انتقال فایل های JPEG را بین Lightroom و Photoshop نشان می دهد. و سرانجام، در درس ۱۰، این فصل را با یادگیری نحوه بستن تصاویر خود در فتوشاپ ، از جمله نحوه بستن همه تصاویر باز به یکباره، به پایان می رسانیم!

 

منبع.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید