دانلود آموزش جامع افزایش سرعت فتوشاپ

ترفند های این ویدئو به کار شما سرعت می بخشند!

سرعت فتوشاپ در هنگام کار با آن بسیار حائز اهمیت است. چرا که مشاهده شده است در صورت داشتن سرعتی پایین، برخی پروژه ها نا تمام می مانند! یا برخی دیگر به تعداد بالا با مشکلات جدی پیش رو می شوند. به هر حال در این مطلب، پردیس گراف قرار است با شما همراه باشد تا بتوانید سرعت کار نرم افزار فتوشاپ خود را تا ۲ برابر بالاتر ببرید! این کار نیاز به یادگیری نکاتی دارد که در این ویدئوی آموزشی، به آن کامل اشاره خواهیم کرد.

سرعت فتوشاپ به چه عواملی بستگی دارد؟

می دانیم سیستم های سخت افزاری دارای حافظه اجرایی بنام RAM هستند. این مقدار حافظه می تواند تحت تاثیر عوامل مختلف، در هنگام کار با این نرم افزار درگیر شود. برای فهمیدن این مورد می توان با فشردن کلید های ترکیبی Ctrl + Shift + Esc ، پنجره Windows task manager را مشاهده کنید.

در پنجره باز شده مذکور، بخش پایینی آن مقدار RAM در مصرف برنامه ها را نشان می دهد. می توانید به تفکیک هر نرم افزار هم آن را ببینید. بسته به اینکه پروژه شما چقدر سنگین است، ممکن است این مقدار از حافظه توسط فتوشاپ بیشتر درگیر شود و باعث کاهش سرعت فتوشاپ شود.

راهکار های افزایش سرعت این نرم افزار

  1. کاهش موارد قابل بازگشت در هنگام کار
  2. خاموش کردن پیش نمایش فونت ها
  3. خاموش کردن پیش نمایش تصاویر کوچک
  4. بیش از حد پنل فتوشاپ را شلوغ نکنید!
  5. تنظیمات پیشفرض فتوشاپ را اجرایی کنید

آموزش ویدئویی این ترفند ها

در ویدئوی زیر می توانید این آموزش را بصورت کامل ببینید. پردیس گراف برای راحتی کار شما لینک را به سادگی در اختیارتان قرار داده است. می توانید به راحتی و در سریع ترین زمان، این فیلم آموزشی را دانلود کرده و سرعت فتوشاپ خود را افزایش دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
جعبه دانلود

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید