دانلود آموزش اعمال حالت پرتو به تصاویر

دانلود آموزش اعمال حالت پرتو به تصاویر در فتوشاپ

سلام خدوت تمامی هنرمندان سرزمینم. امروز با مقاله دانلود آموزش اعمال حالت پرتو به تصاویر در فتوشاپ تا به شما به صورت رایگان ایجاد پرتو به تصاویر در فتوشاپ آموزش دهیم.
با پردیس گراف همراه باشید.

"دانلود

ایجاد پرتو به تصاویر در فتوشاپ

اغلب اوقات در طبیعت و مکان های خاص پرتو نور را با چشم غیر مصلح به خوبی مشاهده می کنیم که زیبایی خاصی به محیط داده است ، امکان دارد پس از عکس برداری از آن محیط پرتو نور در تصویر ما کمی کاهش پیدا کرده باشد و آن زیبایی که در نظر داشتیم را مشاهده نکنیم اما در این آموزش به خوبی یاد میگیرید که چگونه پرتو نور خورشید، ماه و … را با فتوشاپ به تصاویر خود اضافه کنیم.

آموزش اعمال حالت پرتو به تصویر در فتوشاپ

شما در این آموزش یاد میگیرید که چگونه به سادگی و با استفاده از چند تکنیک براش های خود برای پرتو های نور را ایجاد کرده و از آنها برای ایجاد فیلتر های مختلف بر روی تصاویرتان استفاده کنید.

از این براش ها میتوانید برای افزایش نور موجود در تصویر، اضافه کردن جلوه های ویژه به تصویر و یا دیگر ویرایش های ممکن استفاده کنید.

من در این آموزش به شما نحوه ساخت دو نوع از این براش ها را نمایش میدهم و بعد از آن شما میتوانید با استفاده از خلاقیت خود براش های زیبای دیگری را نیز تولید کنید. بیایید شروع کنیم

جایی که هنر آغاز میشود… (hestya.blog.ir)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
جعبه دانلود

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید