دانلود نرم افزار FontExplorer X Pro v3.5.4 Build 13961.5 مدیریت فونت ها

دانلود نرم افزار FontExplorer X Pro v3.5.4 Build 13961.5 مدیریت فونت ها

دانلود نرم افزار FontExplorer X Pro v3.5.4 Build 13961.5 مدیریت فونت ها. در این بخش نرم افزار FontExplorer X Pro را برای شما آماده کرده ایم. شما با نرم افزار FontExplorer X Pro میتوانید به راحتی فونت هایی که در سیستم خود موجود است را مدیریت کنید. جهت دانلود نرم افزار FontExplorer X Pro از پردیس گراف به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

نرم افزار FontExplorer و دانلود رایگان آن | پردیس گراف

نرم افزار FontExplorer و دانلود رایگان آن | پردیس گراف

 

معرفی نرم افزار FontExplorer X

نرم افزار کاربردی به منظور نمایش و مرتب سازی فونت های نصب شده بر روی سیستم طراحی شده است. این برنامه دارای طرح زیبا و هوشمندانه ای بوده که امکان اسکن رایانه جهت نمایش فونت های نصب شده را ارائه می دهد. یکی از ویژگی های برنامه FontExplorer X این است که می توان نتایج را بر اساس پسوند فایل ها (OTF، PFM، TTF، TTC) دسته بندی و فیلتر کرد. با استفاده از این برنامه می توان پیش نمایش هر فونت را مشاهده کرد ، اندازه و رنگ متن را به دلخواه تغییر داد و فونت یا مجموعه ای از فونت ها را فعال یا غیر فعال کرد. یکی از ویژگی های قابل توجه این برنامه ، گردآوری اطلاعات دقیق درباره هر فونت مانند نام ، فرمت ، مسیر ، نسخه ، حق تکثیر ، لایسنس ، رتبه ، برچسب ، نظرات و دیگر اطلاعات مربوط به هر فونت می باشد.

از دیگر ویژگی های برنامه FontExplorer X امکان خروجی اطلاعات با فرمت های BMP، GIF، JPG، PDF، ZIP و دیگر فرمت ها ، پاکسازی ریجستری جهت حذف فونت های نامعتبر ، به روز رسانی اطلاعات ، حذف فونت های از دست رفته از پایگاه داده و انجام عملیات جستجو می باشد.

قابلیت های کلیدی FontExplorer X Pro:

– قابلیت افزودن فونت های جدید
– پیش نمایش هریک از کاراکترهای فونت
– اعمال تنظیمات کلی در نرم افزار
– دارای فونت های کاربردی و مفید
– پشتیبانی از یونیکد ۷
– قابلیت فعال سازی و غیر فعال سازی فونت
– نمایش مجموعه ای فونتها
– نمایش فونت های مشابه
– و ….
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
جعبه دانلود

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید