دانلود آموزش دور بری موهای فر در فتوشاپ

دانلود آموزش دور بری موهای فر در فتوشاپ

سلام با یکی دیگر از آموزش های جذاب فتوشاپ به نام دانلود آموزش دور بری موهای فر در فتوشاپ در خدمت شما هستیم. در این آموزش از پردیس گراف قصد دارد به شما روش اعمال دور بری موهای فر روی عکس را به شما آموزش دهد. جهت دانلود این آموزش فتوشاپ رایگان به ادامه مطلب مراجعه نمایید و این آموزش را به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود آموزش دور بری موهای فر در فتوشاپ

دانلود آموزش دور بری موهای فر در فتوشاپ

اگر شما هم مو هایی فر دارید، این مطلب را از دست ندهید!

دور بری موهای فر می تواند برای شما بسیار جذاب باشد. چرا که می توانید با استفاده از آن، براحتی تصویر خود را دوربری کنید. در موارد بسیاری می توانید از این تکنیک استفاده کنید. برای مثال بهنگام عوض کردن پس زمینه عکس، بهنگام عوض کردن رنگ موها و… می توانید این تکنیک را بکار ببرید. در این آموزش ویدئویی فتوشاپ با پردیس گراف همراه باشید تا این تکنیک فوق العاده را به شما بیاموزد.

چرا به دور بری موهای فرفری نیاز داریم؟

گاهی اوقات نیاز است تا تصویر خود را از پس زمینه جدا کنید. این عمل می تواند بسیار سخت باشد، اگر موهای سوژه شما، فر باشد! یا گاهی اوقات می خواهید موهای فر خود را به جلوه ای زیباتر آغشته کنید. پس در هر صورت، انجام این تکنیک برای پروژه شما لازم خواهد بود.

آموزش عمل دور بری مو ها:

برای این کار باید از ابزار Lasso tool استفاده کنیم. پس از اینکه این ابزار را انتخاب کردید، باید با تنظیماتی مثل Refine Edge، بهترین نتیجه را از تغییرات و ویرایش خود بگیرید. سپس می توانید با افزایش مقدار Radius، مقدار بعد اطراف منطقه انتخابی خود را بهتر کنید.

پس از آن هم می توانید با استفاده از ابزار دستی Erase Refinements ، تمام تنظیمات مدنظر خود را اعمال کنید.

از مقاله های دیگر پردیس گراف نیز دیدن فرمایید:

آموزش ویدئویی دور بری موهای فر در پردیس گراف

با وجود تمامی موارد گفته شده، بازهم نیاز به آموزش جامع تر دارید، مگر نه!؟ پس ما در پردیس گراف به شما راهنمایی های لازم برای این تکنیک فتوشاپ را خواهیم داد. برای مشاهده این فیلم از پردیس گراف، می توانید ویدئوی زیر را دانلود کنید. همچنین می توانید در بخش نظرات، سوالات و نظرات و نیز پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. رضایت شما باعث دلگرمی ما است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
جعبه دانلود

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید