اصول طراحی کارت ویزیت | با کمک خطوط Guide

کارت ویزیت یکی از الزامات معرفی هر شخص به دیگران است.

طراحی کارت ویزیت همیشه مورد توجه عموم مردم بوده و خواهد بود؛ چرا که داشتن یک کارت ویزیت برای هر شخصی با هر حیطه کاری لازم است. کارت ویزیت در موارد مختلفی کاربرد دارد. این کاربرد ها در مجموع یک پوزیشن مناسب برای کار در حیطه طراحی کارت ویزیت با فتوشاپ را می سازد. در این آموزش با پردیس گراف همراه باشید تا اصول طراحی این کارت های معرفی را به شما یاد دهد!

ابتدای کار طراحی این کارت ها چگونه است؟

برای این کار باید یک پروژه در فتوشاپ باز کنید. با استفاده از گزینه های ابتدایی این پنل، می توانید سایز مورد نظر کارت را انتخاب کنید. پس از آن هم باید طرحی که می خواهید پیاده کنید را در ذهن خود داشته باشید.

اما این موارد فقط مرحله اول کار هستند! پس از آن باید دست بکار شوید.

شروع طراحی با فتوشاپ:

برای این کار همانطور که گفته شد، شروع به باز کردن یک فایل پروژه می کنیم. پس از آن باید خطوط راهنما را با توجه به سایز بندی برای طراحی کارت ویزیت خود تعیین کنید. برای این کار، مراحل زیر را پیش می رویم:

  1. انتخاب لایه مورد نظر از منوی راست لایه ها
  2. رفتن به منوی View در پنل بالایی منو های فتوشاپ
  3. کلیک روی گزینه New guide Layout در این منو
  4. تنظیم مشخصات لازم برای اجرا کردن خطوط راهنما

پس از انجام این مراحل، طرح شما آماده پیاده سازی ایده های مختلفی است که در ذهن خود دارید. (توجه: تمام موارد گفته شده، در آموزش ویدئویی این تکنیک وجود دارد.)

آموزش ویدئویی طراحی کارت ویزیت

برای مشاهده و یادگیری ساده طراحی کارت ویزیت با کمک گرفتن از خطوط راهنما (Guide) در فتوشاپ، می توانید ویدئوی زیر را از براحتی از پردیس گراف دانلود کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید