آموزش طراحی کارت ویزیت فست فود

یک کارت ویزیت خوشمزه طراحی کنید!

طراحی کارت ویزیت برای یک فست فود می تواند بسیار جذاب باشد. چرا که در هر سفارش آنها این کارت ویزیت درون بسته‌های سفارش قرار می‌گیرد و در سفارشات بعدی افزایش فروش شما خواهد شد. آموزش طراحی کارت ویزیت می تواند کار شما گرافیست ها را بسیار ارزنده تر جلوه دهد. در این آموزش فتوشاپ رایگان همراه پردیس گراف باشید با نحوه انجام این کار به خوبی آشنا شوید.

مراحل طراحی کارت ویزیت فست فود

برای انجام این کار ابتدا باید می‌بایست مانند تمامی پروژه‌های دیگر، یک پرونده در فتوشاپ باز کنید. دست نیاز خود می توانید سایز مورد نظر را انتخاب کنید. پیشنهاد ما برای انتخاب سایز، طولی با ۸.۵ سانتی متر و عرضی با ۴.۸ سانتی متر است. پس از انتخاب این مقدار برای بک گراند کار خود یک رنگ سفید انتخاب کنید. پس از آن نیز مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  1. مقدار dpi را برای پروژه خود روی عدد ۳۰۰ قرار دهید.
  2. پس از آن با استفاده از خطوط راهنما از هر طرف از ضلع کار ۳ میلیمتر عنوان کادر کار در نظر بگیرید
  3. از لایه خود یک کپی بگیرید و کار را با استفاده از ابزارهای گفته شده در ویدیو ادامه دهید.

چگونه کارت ویزیت خود را به صورت حرفه ای طراحی کنیم؟

برای انجام این کار می بایست ابتدا آموزشهای گفته شده در ویدیو را به صورت مرحله به مرحله پیش بروید پس از آن هم باید کاملاً مصمم تمرین مداوم را برای انجام این پروژه به پروژه های دیگر داشته باشید

یادتان باشد فقط مشاهده آموزش فتوشاپ رایگان برای شما کافی نیست! پس خودتان دست به کار شوید و کار را آغاز کنید.

سخن آخر این آموزش طراحی کارت ویزیت فست فود

برای مشاهده آموزش ویدیویی این تکنیک می توانید با کلیک روی لینک زیر آموزش فتوشاپ رایگان این طراحی جالب را یاد بگیرید. پردیس گراف همراه شما است تا با دقت تمامی سوالات شما را به صورت کامل پاسخ دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید