دانلود آموزش سفید کردن چهره در فتوشاپ

دانلود آموزش سفید کردن چهره در فتوشاپ

با دانلود آموزش سفید کردن چهره در فتوشاپ در خدمتتان هستیم. شما با این آموزش میتوانید پوستهایی که تیره می باشند را به کمک نرم افزار فتوشاپ روشن کنید. جهت دانلود این آموزش فتوشاپ رایگان از پردیس گراف به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود آموزش سفید کردن چهره در فتوشاپ | آموزش فتوشاپ رایگان | پردیس گراف

دانلود آموزش سفید کردن چهره در فتوشاپ | آموزش فتوشاپ رایگان | پردیس گراف

سفید کردن چهره در فتوشاپ

آموزش های زیادی برای روتوش و شفاف کردن پوست صورت داشته ایم در این آموزش تلاش کرده ایم با ترکیب این آموزش ها علاوه بر ایجاد یک پوست روشن جلوه واقعی به پوست بدهیم . در این آموزش علاوه بر تکنیک های آموزش تبدیل تصویر به یک تصویر روشنتر کاری کرده ایم که تصویر نهایی واقعی تر هم جلوه کند.

برای انجام این آموزش باید با نحوه ترکیب تصاویر کاملا آشنا باشید. و درک کاملی از ابزار ها و منو های فتوشاپ داشته باشید.این آموزش در سطح حرفه ای ارائه شده است.

ما با یادگیری نحوه پاک کردن جوش ها و سایر نقاط ضعف جزئی با استفاده از قلمو های نقطه ای فتوشاپ شروع خواهیم کرد و پس از تمیز کردن اولیه پوست، گام به گام نحوه صاف و شفاف کردن پوست بدون تارشدن جزئیات مهم مانند چشم، مو و غیره را یاد می گیریم و پوستی با بهترین بافت ایجاد می کنیم. در آموزش روتوش صورت در فتوشاپ از Photoshop CC استفاده شده است اما این آموزش کاملا با فتوشاپ CS6 و قبل از آن سازگار است.

از مقاله های پردیس گراف بیشتر بخوانید:

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
جعبه دانلود

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید