طراحی آلبوم چرا با اهمیت شده است؟

طراحی آلبوم چه نکات مرموزی می تواند داشته باشد!

طراحی آلبوم دارای نکات بسیار ریز و مهم می باشد. برای یادگیری این نکات پردیس گراف را همراهی کنید.توصیه می کنیم این مطلب آموزش فتوشاپ رایگان را چندین بار مرور کنید.در دنیای امروز همه چیز دیجیتالی شده است.   چگونه یک طراحی ساده آلبوم می تواند زندگی مشتریان شما را تغییر دهد؟ مکالمات ما دیجیتال است. عکسهای ما دیجیتال است. کتاب های ما اغلب دیجیتالی هستند. حتی این مقاله دیجیتال است. طراحی آلبوم باعث می شود تجارت ما خوب به نظر برسد! مشتریان دوست دارند که بتوانند آلبوم های خود را اثبات کنند.

همچنین از بازخورد آن نهایت لذت را ببرند.این یک روند یکپارچه است که همه سر و صدا را از طراحی و چاپ آلبوم از بین می برد. این که آیا شما آلبوم های خود را از قبل طراحی می کنید. (طراحی اولیه آلبوم را بدون هیچ گونه ورودی از مشتری خود ایجاد می کنید). بازخوردی می پذیرید یا منتظر انتخاب تصویر مشتری خود هستید.پس ؛ قبل از شروع طراحی آلبوم باید رو موضوعات بسیاری تمرکز کنید.پردیس گراف تمام جوانب طراحی آلبوم را برای شما شرح می دهد.با الگوهای پاسخگو با کشیدن و رها کردن ، بازخورد ساده مشتری و اتصال آزمایشگاهی بی نظیر ، دیگر هرگز ماه ها (یا سالها) در انتظار تأیید طرح آلبوم توسط مشتری نخواهید بود.

طراحی آلبوم در دنیای گرافیک

طراحی آلبوم در دنیای گرافیک

مراحل طراحی آلبوم

طراحی اولیه: شما این فرصت را خواهید داشت که موارد دلخواه خود را از یک گالری آنلاین تعیین شده انتخاب کنید. پس از انتخاب تصاویر ، اولین پیش نویس آلبوم شما را طراحی می شود. سپس پیوندی برای شما ارسال می شود، که می توانید آن را بررسی کنید.

ویرایش عمده : وقتی پیش نویس خود را دریافت کردید ، لطفاً آن را با درک اینکه این تفسیر خلاقانه ما از داستان روز عروسی شماست ، با جزئیات مرور کنید. شما آزاد هستید که در اولین ویرایش خود (از دو مورد) تغییراتی در تصویر و طرح ایجاد کنید. برای برقراری ارتباط با تغییرات خود ، مستقیماً صفحه به صفحه نظرات خود را در مورد اثبات آنلاین ارائه خواهید داد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید تصویری را جایگزین کنید ، می توانید مستقیماً روی آن عکس نظر بگذارید.

Minor Revision : پس از ارسال تغییرات اولیه به صورت آنلاین ، آلبوم شما دوباره طراحی می شود. سپس ،پیش نویس دوم برای شما ارسال می شود. سپس می توانید تغییرات جزئی ایجاد کنید .(تعویض تصاویر و نهایی کردن طرح جلد). با این حال ، هرگونه تغییر یا تغییر چیدمان در نسخه دوم ، منجر به هزینه های اضافی خواهد شد.

ارسال به چاپ :پس از انجام دور دوم تجدید نظر و تأیید طرح ، آلبوم به روتوش و سپس برای چاپ ارسال می شود. با ادامه این مطلب آموزش فتوشاپ رایگان با ما همراه باشید.

چیزهایی که در طراحی آلبوم از آن ها اجتناب می کنیم:

مخلوط کردن سبک های تولید پس از تولید:

مخلوط کردن سبک های تولید پس از تولید تقریبا همیشه باعث ایجاد چشم درد می شود. به عنوان مثال ، محو شدن یک رنگ پرنعمت در کنار یک رنگ سیاه و سفید در کنار یک تصویر رنگی پر جنب و جوش ، بیش از حد باعث حواس پرتی می شود. آلبوم ها باید به گونه ای طراحی شوند که در هر گسترش ، یک سبک تولید پست داشته باشد.

مخلوط کردن بیش از حد رنگ ها:

باید در طراحی آلبوم تمام رنگ ها ثابت بمانند. به عنوان مثال ، اگر صحنه یک مراسم در فضای باز با تعداد زیادی سبزه و نور طبیعی است ، ما می خواهیم مطمئن شویم که هر تصویر روی آن متناسب با صحنه و رنگ های موجود در آن صحنه است.

Mixing Moments در طراحی آلبوم :

 ما می خواهیم هر گسترش داستان یک لحظه (یا یک سری لحظه) را بازگو کند. یک صفحه مراسم باید به مراسم اختصاص یابد. یک پخش آماده عروس باید منحصرا تصاویر آمادگی عروس و غیره باشد.

چسباندن بیش از حد بسیاری از تصاویر در یک صفحه :

 یکی از مهمترین نکات مورد تأکید پردیس گراف این است که تصاویر را روی یک گسترش فشرده نکنید. ممکن است وسوسه انگیز باشد که “با استفاده از قرار دادن ده ها تصویر در هر گسترش ،” از هر اسپرد بیشترین بهره را ببرید. اما در پایان ، این امر معمولاً منجر به محدودیت گزینه های طراحی و احساس بهم ریختگی شدید می شود. خانه ای را تصور کنید که مبلمان بیش از حد دارد یا تلفنی با دکمه های زیاد. بعضی اوقات کمتر بیشتر است و این به ویژه در مورد طراحی آلبوم صدق می کند.

یک طرح زیبای آلبوم برای عروسی و عکس های آن

یک طرح زیبای آلبوم برای عروسی و عکس های آن

استفاده از لایه های تصویری :

همپوشانی تصاویر یکی از ویژگی های قدیمی و قدیمی طراحی است که در آن طراح میزان تیرگی (یعنی شفافیت یک تصویر) را کاهش می دهد.همچنین تصاویر دیگر را در بالای آن تصویر قرار می دهد. ما احساس می کنیم این سبک تاریخ انتشار آلبوم را دارد و همچنین آن را بهم ریخته است.

با استفاده از Floral Graphics ، حاشیه های “Designer” و زمینه های غیر از سیاه و سفید :

آوردن گرافیک برداری (تزیینات گل و غیره) چیزی است که برای اطمینان از اینکه آلبوم بی انتها و تصویر محور است از آن اجتناب می کنیم. استفاده از حاشیه و رنگ پس زمینه به غیر از سیاه و سفید اغلب باعث حواس پرتی می شود.

طرحی تقریبا ناخوشایند برای آلبوم!

طرحی تقریبا ناخوشایند برای آلبوم!

سخن آخر و جمع بندی این مطلب آموزش فتوشاپ رایگان:

پردیس گراف در این مطلب آموزشی اطلاعات کاملی از طراحی آلبوم در اختیار شما قرار داد.به ادامه این جمع بندی آموزش فتوشاپ رایگان بسیار دقت کنید. در ابتدا ، آلبوم شما به سادگی یک روش زیبا برای دیدن داستان عروسی شما ممکن است باشد.که این مورد نوعی روش مورد نظر عکاس شما  برای چاپ ، سرپرستی و موارد دیگر می باشد. اما با گذشت زمان ، آلبوم شما به یادگاری ارزشمندی تبدیل می شود. راهی برای نوه های شما برای دیدن احساس واقعی دو نفر در روز عروسی شان. چطور به هم نگاه می کردند. و چگونه همه افراد مهم زندگی آن ها در عشقشان حمایت کردند. باز هم تاکید می کنیم تمام جزئیات این مقاله بسیار مهم می باشند.سعی کنید چندین بار آن را مطالعه فرمائید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 4]

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید