طراحی فایل های فلش به کمک فایل های پاورپوینت

طراحی فایل های فلش به کمک فایل های پاورپوینت

طراحی فایل های فلش به کمک فایل های پاورپوینت.بسیاری از کاربران کامپیوتری با نرم افزار PowerPoint آشنا می باشند و یا نام آن را شنیده اند.

این نرم افزار یکی از برنامه های مجموعه Office شرکت Microsoft می باشد که به وسیله آن کاربران قادر به ساخت اسلاید برای استفاده در امور معرفی تحقیقات و پروژه ها پر کاربرد می باشد.

این نرم افزار یکی از پرکاربردترین ابزارها برای ساخت اسلایدهای آموزشی می باشد و دلیل این استفاده نیز وجود امکانات بسیار زیاد در این نرم افزار می باشد.

بسیاری از کاربران بنا به هر دلیلی ممکن است قصد داشته باشند تا تصاویر این اسلاید ها را به گونه ای دیگر نمایش دهند که این امکان در نرم افزار فوق موجود نمی باشد.
FlashSpring iSpring Pro نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن قادر خواهید بود تا اسلاید های زیبایی را به صورت فلش ایجاد نمایید. در این نرم افزار شما قادر به استفاده از ویژگی ها و امکاناتی می باشید که در نرم افزار PowerPoint نیز به آن ها دسترسی دارید.

این نرم افزار از ابزارهای متعددی تشکیل شده است که از میان آن ها می توان به ویژگی های پایه ای همچون قابلیت قرار دادن متن و تصویر و انواع فایل های رسانه در اسلاید ها تا ویژگی هایی همچون قابلیت قرار دادن افکت های فلش بر روی تصاویر و یا قابلیت تهیه تصاویر به صورت فیلم اشاره نمود. ساخت این گونه اسلاید ها و با این روش بسیار برای مدیران و دارندگان وب سایت ها موثر می باشد که بدین شکل قادرند تا Presentation های آنلاین را به انجام رسانند.

ساخت اسلاید های زیبای به صورت فلش با استفاده از امکانات پاورپوینت

قابلیت های کلیدی نرم افزار FlashSpring iSpring Pro:
– یکی از سریع ترین مبدل های فایل های پاورپوینت به فرمت فایل های فلش تنها با فشردن یک کلیک
– بیش از ۱۸۰ افکت انیمیشنی
– سازگاری کامل با نرم افزار PowerPoint
– پشتیبانی از زبان های RTL مانند زبان فارسی
– قابلیت قرار دادن فایل های ویدئویی و کلیپ های فلش و نیز فایل های صوتی با فرمت های  WAV/WMA/MP3
– قابلیت کنترل ابعاد اسلاید های تولیدی
– کنترگر پخش حرفه ای
– امکان گرفتن خروجی های انعطاف پذیر و حرفه ای

طراحی فایل های فلش به کمک فایل های پاورپوینت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
جعبه دانلود

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید