دانلود طرح لایه باز مجموعه دکمه های دانلود

دانلود طرح لایه باز مجموعه دکمه های دانلود

فایل‌های لایه باز گرافیکی به فایل‌هایی گفته می‌شوند که دارنده فایل به تمامی محتوا و المنت‌های گرافیکی آن طرح جهت ویرایش دلخواه خود و ذخیره نمودن ویرایش‌های خود دسترسی آزاد دارد. در فایل لایه باز گرافیکی شما توانایی این را دارید که متن‌ها، تصاویر، افکت‌ها و تمامی اجزای تشکیل دهنده یک فایل گرافیکی را ویرایش کنید و به میل خود برای چاپ یا هر کار دیگری آن را ذخیره کنید یا حتی از قسمتی از آن‌ها خروجی بگیرید در مقاله دانلود طرح لایه باز مجموعه دکمه های دانلود ما طرح لایه باز این دکمه را برای شما آماده کردیم که میتوانید در ادامه مطلب به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود طرح لایه باز مجموعه دکمه های دانلود

دانلود طرح لایه باز مجموعه دکمه های دانلود

از دیگر مطالب مجله پردیس گراف دیدن فرمایید:

مجموعه دکمه دانلود

در هنگام طراحی و آماده‌سازی صفحاتی مانند سبد خرید، صفحه فرود و مانند این صفحات شما نیاز به یک دکمه ” دانلود کنید” دارید تا بتوانید به هدف خودتان از آن صفحه برسید. مجموعه گرافیکی دکمه دانلودPro Download Buttons مجموعه‌ای است که می‌تواند به شما در این جهت کمک کند و دکمه “دانلود کنید” حرفه‌ای را برای لندینگ پیج سایت شما یا صفحات مانند آن فراهم کند.

نوع رنگ بندی دکمه ” دانلود کنید” بسیار مهم است و می‌تواند باعث افزایش جذابیت صفحات شما شود.

لایه باز بودن مجموعه گرافیکی دکمه وب فاکتوری الزامی است و در صورت عدم وجود آن، شما به هیچ وجه امکان استفاده از آن فایل گرافیکی را نخواهید داشت. بنابراین و برای رفع نیاز‌های شما این محصول به صورت کاملا لایه باز آماده شده است و در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اگر محصول گرافیکی شما ریسپانسیو یا واکنش‌گرا نباشد، شما به مشکل بر می‌خورید. زیرا این مورد باعث ایجاد به هم ریختگی در نوع نمایش در دستگاه‌های مختلف می‌شود و جذابیت هویت بصری صفحه شما را کاهش می‌دهد. به همین دلیل تیم حرفه‌ای پردیس گراف این مجموعه گرافیکی دکمه‌ وب را به صورت کاملا ریسپانسیو و واکنش‌گرا آماده کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
جعبه دانلود

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید