دانلود آموزش روتوش مو در فتوشاپ

دانلود آموزش روتوش مو در فتوشاپ

سلام.امروز در مقاله “دانلود آموزش روتوش مو در فتوشاپ” قصد داریم روش مرتب کردن مو را به وسیله نرم افزار فتوشاپ به شما آموزش دهیم.
در این آموزش یک عکس که دارای موهای پراکنده ای میباشد را باهم روش کار میکنیم و به ابزارها و فیلترهای مناسب برای حذف کردن این موها اشاره کردیم و توضیح دادیم که هر ابزاری برای چه نوع تصویری مناسب‌تر است. همچنین بیان کردیم که چگونه می‌توانید ردپاهای ناشیانه‌ی روتوش مو در فتوشاپ را از روی عکستان پاک کنید تا کسی متوجه آن نشود.میدواریم که از این آموزش لذت ببرید.برای دانلود آموزش به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود آموزش روتوش مو در فتوشاپ

روتوش مو در فتوشاپ

علاقمندان به عکاسی می‌دانند که عکاسی از چهره اگر بصورت حرفه‌ای و صحیح انجام شود، می‌تواند اطلاعاتی درباره‌ی شخصیت و روحیات سوژه در اختیار بیننده قرار دهد و همین باعث می‌شود که این سبک عکاسی، بسیار پیچیده و محبوب باشد.

عکاسی پرتره گاهی با چالش‌هایی هم روبروست. چالش‌هایی که واقعا آزاردهنده هستند و رفع آن‌ها زمان‌گیر است. مثلا گاهی شما عکسی از فرد مورد علاقه‌تان ثبت می‌کنید اما زمانی که آن را با دقت در کامپیوترتان مشاهده می‌کنید، متوجه می‌شوید تعدادی از موهای او در هوا پراکنده است و نظم و زیبایی عکستان به هم ریخته است. خصوصا در عکاسی از مد و فشن این موضوع اهمیت زیادی پیدا می‌کند و شما به عنوان یک عکاس خوب باید حتما بتوانید این موهای آشفته را حذف کنید.

دانلود آموزش روتوش مو در فتوشاپ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
جعبه دانلود

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید