اشخاص مزاحم را از عکس حذف کنید!

اشخاص مزاحم را از عکس حذف کنید!

زمانی که به یک مکان شناخته شده و مشهور سفر کنید و بخواهید از آن عکس بگیرید، مسلما با توریست‌ها و افراد زیادی مواجه می‌شوید که می‌توانند تصویر شما را خراب کنند. ما در  این مطلب حذف اشخاص در تصویر را  به شما آموزش می‌دهیم که چگونه افراد و جمعیت را با استفاده از فتوشاپ از تصاویر خود حذف کنید.

بدلیل وجود شخصی در پس زمینه، عکس را حذف نکنید!

حذف بخشی از تصویر در فتوشاپ یکی از ساده ترین کار ها و البته پر استفاده ترین ها است. این تکنیک می تواند با استفاده از ابزار Clone Stamp انجام شود. در این آموزش فتوشاپ رایگان با پردیس گراف همراه باشید تا با نحوه انجام این تکنیک بصورت کامل آشنا شوید.

چرا نیاز به حذف بخشی از تصویر داریم؟

گاهی اوقات ممکن است برای شما هم پیش آید که در عکسی که خیلی برایتان ارزشمند است، شخصی در پس زمینه باشد که نباید آنجا باشد! در این مواقع شاید دستتان روی دکمه پاک کردن رود و بخواهید عکس را پاک کنید. اما دست نگه دارید! می توانید آن شخص مزاحم را براحتی و با استفاده از این تکنیک سریع و آسان، از تصویر خود پاک کنید.

چگونه این تکنیک را انجام دهیم؟

برای انجام تکنیک حذف بخشی از تصویر ، می بایست ابتدا عکس مورد نظر را وارد فتوشاپ کنید. پس از آن مراحل زیر را به ترتیب طی کنید تا به نتیجه دلخواه برسید:

  1. قفل لایه خود را با دابل کلیک روی آیکون قفل در بخش لایه ها لاز کنید.
  2. با استفاده از کلید های ترکیبی Ctrl + J از لایه خود یک کپی بگیرید.
  3. به منوی ابزار رفته و ابزار Clone Stamp را انتخاب کنید.
  4. ناحیه از عکس را با فشردن دکمه Alt و سپس کلیک چپ ماوس، بعنوان ناحیه مبدا انتخاب کنید.
  5. منطقه ای که می خواهید از آن جا شخص را حذف کنید را بعنوان مقصد قرار دهید.
  6. کار را با دقت پیش ببرید و تمام!

مشاهده فیلم این آموزش فتوشاپ رایگان

برای دیدن ویدئوی آموزش این تکنیک در فتوشاپ، می توانید فیلم زیر را از پردیس گراف دانلود کنید. برای این کار روی لینک زیر کلیک کنید تا این فیلم به سرعت برای شما دانلود شود. سپس با استفاده از آن و طی به ترتیب مراحل، حذف بخشی از تصویر در فتوشاپ را به سرانجام برسانید.

حذف اشخاص در تصویر

حذف اشخاص در تصویر

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
جعبه دانلود

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاه خود را ارسال نمایید